KURZY JACHTINGU

            Pronájem jachet Kurzy námořního jachtingu
lodJsou určeny pro Ty z Vás, kteří si chtějí na své dovolené řídit sami „svou“ loď a dosud nemají příslušné oprávnění či zkušenosti. Na týdenním kurzu v Chorvatsku si pod vedením zkušeného kapitána - instruktora - účastníci osvojí všechny základní režimy plavby, kotvení, přistávání, navigaci i řešení kritických situací. Zjistíte, že ovládat loď je vcelku snadné. Na závěr můžete složit asi 20 - 30 minutovou teoretickou zkoušku na kapitanátě a získat chorvatský kapitánský průkaz Boat leader´s licence of competency . Pro zájemce o české licence připravujeme praktickou část zkoušek pod vedením akreditovaného jachetního instruktora MDČR. Novinkou pro rok 2004 jsou praktické kurzy jachtingu v ČR na přehradě Orlík. Jedná se o dvoudenní individuální kurzy (1-2 osoby), ve kterých se naučíte ovládat plachetnici ve všech režimech plavby a zjistíte zda Vás jachting natolik zaujme, že se stanete kapitánem. Připravujeme, o více informací si napište zde: info@funyacht.cz

Team Building

lod Na námořní plachetnici platí víc než kde jinde, že posádka musí táhnout za jeden provaz (často doslova) a podléhá vedení jednoho kapitána, který musí zvládat situaci i svou posádku. Podobnost s řízením týmu v moderní firmě není náhodná. Proto je Team Building oblíbenou, moderní a častou metodou stmelování kolektivu. Dopřejte i Vy sobě a svému kolektivu školení obchodních či jiných dovedností v prostředí, kde se dá uplatnit výrok Škola hrou. Team building plavba může být zajímavé a ne-tradiční ocenění Vašich pracovníků spojené s nenásilnou formou školení či motivace k týmové práci. Pokud chcete více informací, neváhejte a napište nám

Plavby a přeplavby

Pro pravé sportovce a nadšence pořádáme plavby a přeplavby. Jedná se o plavby na větší vzdálenosti ve sportovnějším stylu. Na palubě je vždy zkušený kapitán a tyto plavby jsou vhodné pro ty, co se chtějí v jachtingu zdokonalit a prázdninové kotvení v zátokách jim připadá nudné. Plavby se organizují většinou v jarních a podzimních měsících. Pokud se cítíte být či se chcete stát pravými mořskými vlky, napište si o více informací, termíny atd.


Kurzy námořního jachtingu

Základní informace o kurzech

Termíny jaro 2019
           
sleva 5% při rezervaci do 31.01.2019              

termín

cena za osobu (Kč)

Typ licence

aktuální  obsazenost

poznámka

kadet

doprovod

13.4. – 20.4.

10.900

9.500

   HR

Volno


 

20.4. – 27.4

10.900

9.500

   HR

Volno

27.4. – 04.5.

11.500

10.000

   HR

Volno

04.5.– 11.5.

11.900

10.900

   HR

Volno

    

                              Přihláška do kurzu námořního jachtingu

Lodě: Dle počtu účastníků v daném termínu , délka lodě od 37 do 45 stop.
          V kurzu je 4-7 lidí, čímž je zaručena kvalita výuky a individuální přístup instruktora
          ke každému kadetovi. Ubytování je v dvoulůžkových kajutách, salon necháváme
          prázdný pro výuku. Jezdí na lodích Elan či Bavaria do 6ti let stáří.

Náplň : Základy plavby na plachty a na motor, přistávací a kotvící manévry, navigace,  meteorologie, námořní právo a etika, záchranné manévry atd.
 Po skončení je účastník připraven ke zkoušce a je schopen ovládat rekreační loď.  Účastník   kurzu má možnost  chorvatskou licenci „B“ .

Licence HR: Absolventi kurzu skládají ústní zkoušku na Chorvatském kapitanátě a získají licenci Boat skipper. Zkouška trvá cca 20-30 min. Průkaz je vydán na místě. Tato licence umožňuje vést rekreační loď do výtlaku 30 tun. Platnost je „omezena“ pro Chorvatské vody, nicméně většina středomořských charterových společností  tyto průkazy uznává.   

Místo :  Vyplouvá se z mariny Dalmacia Sukošan nebo Biograd nedaleko Zadaru.

Kadet je účastník kurzu, který po jeho zakončení hodlá složit zkoušku.
Doprovod je většinou kadetova partnerka, která si licenci nedělá, nicméně na budoucí
plavbě bude pravou rukou nového kapitána a tak má možnost si také vše vyzkoušet.

V ceně je: pronájem lodě včetně všech poplatků lůžkovin, úklidu, skripta a učební pomůcky, instruktor.

V ceně není :Doprava, strava – posádka se má možnost sejít a dopravu a jídlo domluvit.  Dále v ceně není kotvení mimo mateřskou marinu a závěrečné doplnění lodě palivem, pro tyto výdaje se většinou zřizuje lodní kasa.

   V ceně nejsou poplatky za vystavení licence a protokolu o zkoušce. Ty se platí na místě. Účastník      kurzu se tedy může  rozhodnout zda chce být kapitánem a s jakou licencí.  

                Za vystavení chorvatského průkazu je poplatek cca 900 Kuna (cca 3200 Kč - jaro 2011)

Slevy:společná rezervace 2 osob (i kadet a doprovod)………sleva 3%

          Slevy se uplatňují ze základu na osobu, nesčítají, uplatňují se postupně.
          Každý kadet si může vzít pouze 1 osobu jako doprovod, není-li dohodnuto jinak.

Platební podmínky : 50 % při objednávce, doplatek 5 týdnů před vyplutí.
          Skripta a učební osnovu pro samostudium teorie je zaslána po zaplacení zálohy poštou.

Každý nový kapitán má nárok na 5% slevu z prvního charteru objednaného

 prostřednictvím naší agentury

Pokud máte zájem se dozvědět více, napište nám

| Pronájem konferenční techniky | Pronájem plachetnic | Slapy Marine, kotvení lodí s barem a půjčovnou šlapadel na Slapech | Květinářství | Telekomunikační a datové služby | Airsoft- zbraně | Programátor PHP HTML | Kytice online | Net4Home | herainboats.cz
1575702077.5929