Nápověda pronájem lodí

Milá jachtařko, milý jachtaři,

Vítáme Tě na portálu charteronline.cz, který slouží k snadnému a rychlému získání jak dostat pronájem lodí. Pronájem lodí je zatím omezena jen na chorvatské pobřeží. Další pronájem lodí a destinace budou postupně přidávány. Ceny se generují automaticky a systém již kalkuluje se standardními i akčními cenami. Sloupec Vaše cena obsahuje vždy cenu za pronájem lodě včetně tranzitlogu či úklidu, tedy poplatku který se často platí až na základně. Cena neobsahuje poplatky za kotvení mimo mateřskou marinu, parkování osobního automobilu, vstupné do národních parků či další turistické poplatky.
Obsazenost lodí je několikrát denně aktualizována.


Jak Charteronline používat:

Sezóna
Nejprve je nutno si vybrat na kterou sezónu si chcete pronajmout lodě.

Stát
Zde si zvolte stát v kterém si chcete pronajmout lodě.

Typ lodě
Zvolte zda chcete pronájem lodě jako klasickou jednotrupou plachetnici, katamaran či motorovou lod.

Termín
Vyberte termín Vaší dovolené. Po výběru data nalodění se druhé pole samo nastaví na týdenní pronájem. Pokud zadáte dva či více týdnu je cena automaticky sečtena a ponížena o standardní slevy.

Přístavy
Zvolte výchozí přístav Vaší plavby… pokud zadáte více přístavu rozšíříte nabídku lodí. Pro lepší orientaci můžete zvětšit mapku přístavů. Pokud nevyberete žádný přístav, zobrazí se vám všechny lodě z nabídky.

Kajuty
Vyberte počet kajut Vaší lodě. počítejte že chaterové lodě mají dvoulůžkové kajuty a jedno až dvě lůžka v salonu. Počet lůžek se Vám ve výpisu zobrazí.

Zobrazit
Touto volbou určíte zda se budou v nabídce všechny lodě z databáze, které odpovídají výše zadaným kriteriím, či se zobrazí jen dostupné lodě. Mezi dostupnými loděmi jsou i lodě v předrezervaci (option) které lze poptat, ale je zde velké riziko nedostupnosti.

Tlačítkem se Vám zobrazí výpis lodí dle Vašich požadavků.
Ceny  
cenové sloupce zobrazují dva cenové údaje:
1     ceníkovou cenu - to je cena která vychází z ceníku dané společnosti

2     Vaše cena je cena která obsahuje standardní slevy ( včasná objednávka, 2 či 3 týdenní charter atd) akční slevy ( Last Moment apod ) a slevu FunYacht. V této ceně je vždy započten tranzitlog a úklid. Vaše cena obsahuje tedy veškeré poplatky spojené s pronájmem lodě. (neobsahuje parkování os. auta v marině, kotvení mimo mateřskou marinu, vstupy do národních parků či turistické poplatky.

Vaše cena  je cena která obsahuje standardní  slevy ( včasná objednávka, 2 či 3 týdenní charter atd) akční slevy ( Last Moment apod ) a slevu FunYacht.  V této ceně je vždy započten tranzitlog a úklid.    Vaše cena obsahuje tedy veškeré poplatky spojené s pronájmem lodě. (neobsahuje parkování os. auta v marině, kotvení mimo mateřskou marinu, vstupy do národních parků či turistické poplatky.


Z vypsaných lodí vyberte jednu či více lodí do poptávky kliknutím na políčko po potvrzení tlačítkem pole vybraných lodí změní barvu..

Vypnutím políčka a potvrzením tlačítka opět můžete lod(ě) z poptávky vyřadit.

Vybrané lodě můžete řadit šipkami !! například podle cen či typu.   Kliknutím na ikonu se Vám zobrazí detailní informace o lodi.

Pokud je součástí ceny speciální nabídka, naleznete příslušnou ikonu ve sloupci bonus.

Vysvětlení jednotlivých bonusů najdete na výpisu lodí pod odkazem Vysvětlivky

Také můžete použít tlačítko které Vás přenese na úvod hledání, ale již s přednastaveným státem a přístavy z Vašeho posledního hledání.
Tlačítkem se dostanete do formuláře poptávky.Zde můžete použít funkci zjistit její technické parametry, vybavenost či ceny motorku nebo spinakru a poptávku dále upravit.
Před odesláním vyplňte prosím kontaktní údaje.Vaši poptávku po odeslání prověříme a obratem Vás kontaktujeme.
Mnoho uplutých mil a vždy šťastný návrat do přístavu Vám přeje


FunYacht     
| Pronájem konferenční techniky | Pronájem plachetnic | Slapy Marine, kotvení lodí s barem a půjčovnou šlapadel na Slapech | Květinářství | Telekomunikační a datové služby | Airsoft- zbraně | Programátor PHP HTML | Kytice online | Net4Home | herainboats.cz
1575702463.1583